Čo sa stane  keď sa s nami skontaktujete

Naším poslaním je zistiť všetko o riešení, ktoré chcete vytvoriť, navrhnúť správny prístup, navrhnúť odhad a posunúť sa vpred s vývojom vášho produktu.

Postup spolupráce

Naším cieľom je čo najviac o riešení, ktoré potrebujete vytvoriť, navrhnúť správny prístup, navrhnúť odhad a posunúť sa vpred s vývojom vášho produktu. Tu je bližší pohľad na náš proces.

 1. 1

  Úvodné volanie

  Prvá osoba, s ktorou budete komunikovať, je náš CEO, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou ponúkne úvodné volanie. Hovor je vždy o vás: chceme vedieť všetko od vašich obchodných potrieb a výziev až po to, čo rozjasní váš deň.
  V tejto fáze nie je k dispozícii žiadny skutočný produkt. Dozviete sa viac o našom procese a získame lepšiu predstavu o vašom produkte. Ak budeme mať dostatok informácií, poskytneme vám odhad odhadov a môžete sa rozhodnúť, či chcete pokračovať ďalej.
 2. 2

  Obchodné analýzy

  Náš tím s vami bude úzko spolupracovať pri objasňovaní toho, ako presne bude váš produkt fungovať, aké funkcie sú nevyhnutné a či existuje niečo, čo by ste mohli vynechať alebo prehliadnuť, pokiaľ ide o funkčné alebo nefunkčné požiadavky.
  Výstupom je funkčná špecifikácia so zoznamom funkcií, užívateľskými príbehmi, diagramami a základnými drôtovými modelmi.
 3. 3

  Dizajn UX / UI

  V tejto fáze sa váš produkt začne zhmotňovať vo forme vysoko kvalitných prototypov. Urobíme prieskum konkurencie, vytvoríme súbor Sitemap a navrhneme používateľské prostredie. Na základe týchto zistení a osvedčených postupov použiteľnosti vytvorí návrhár používateľské rozhranie spolu s ďalšími obrazovkami pre mobil a tablet.
  Výstupom je plne navrhnutý produkt, ktorý obsahuje všetky stránky, obrazovky mobilných telefónov, tabletov a sprievodcu štýlmi, ktorý vývojárom pomôže implementovať rozhranie presne tak, ako bolo navrhnuté.
 4. 4

  Vývoj produktu

  Tu začína práca našich vývojárov. Začneme pracovať na implementácii front-end a back-end s rozdelením rozsahu práce na šprinty. Každý šprint je 2 týždne dlhý. Dostanete demoverziu funkcií implementovaných pravidelne. Zabezpečenie kvality začleňujeme do celého procesu, hoci pred uvedením produktu na trh je vždy konečné testovanie.
  Výstupom je plne funkčný produkt
 5. 5

  Podpora a údržba po uvedení na trh

  Veľmi radi vidíme, ako sa nami vyvíjané produkty vyvíjajú ďalej. Náš tím bude rád pracovať na nových funkciách a vylepšovaní vášho produktu.
  Výstupom je kontinuálny rast produktu, ktorý je vždy pripravený na nové trendy a požiadavky koncového používateľa.

Čo nám pomáha efektívne organizovať našu spoluprácu

 
Slack
InVision
Bitbucket (Git)
ZOHO Sprints
Vlastný CRM Systém
Adobe Creative Cloud
Skype

Kontaktujte nas

Máte záujem o naše služby? Potrebujete poradiť? Uveďte svoje osobné údaje a neváhajte nás kontaktovať. Náš tím sa vás bude obratom kontaktovať. 

Arrow-up